Meie armas ja töökas tiim

 
Annely on juba lapsepõlvest alates huvitunud juuksuri ja jumestuse valdkonnna tegemistest. Tänaseks on sellest saanud tema igapäevane töö ja kirglik hobi.

Annely on lõpetanud edkalt juuksurite kooli ja omab tänaseks enam kui 10 aastast töökogemust. Lisaks on Annely ka tunnustatud juukseviimistlusbrändi Amika koolitaja ja brändisaadik. Oma töö juures armastab mitmekülgsust, klientidega suhtlemist, tööprotsessi, aga tööpäeva parim osa on ikka naeratav ja rahulolev klient!

 
Minu salajane unistus oli saada juuksuriks ning ühel hetkel täitsin oma salasoovi. Nüüd, tehes juuksuritööd igapäevaselt, järgin põhimõtet, et iga klient on eriline ja ainulaadne. See pole lihtsalt “värv pähe” ja näeme jälle vaid vahetu suhtlus ning usaldus.

Armastan seda tunnet, kui oleme saanud koostöös kliendiga juuksed pehmeks ja siidiseks ning see oma korda paneb kliendi silmad särama. Alates päevast mil alustasin teekonda juuksuri maailmas võin öelda, et ei tee enam päevagi “tööd”. Tehke seda, millest olete unistanud ja nautige igat päeva südamest!

 
Juuksuriks saamisest olen unistanud juba põhikoolist saati. Juuksuriks õppimise teekonda alustasin 2018 aastal ja juuksurina olen töötanud juba 3 aastat.

Lisaks juuksuri ametile olen veel selgeks õppinud ehitusviimistluse eriala, kuid tundsin, et juuksuri eriala on see millel soovin igapäevast tegutseda. Oma töö juures naudin meeldivat töökeskkonda ja toredaid kliente. Kõige tähtsamaks pean seda, et klient jääks oma teenusega rahule ja lahkuks salongist meeldiva emotsiooniga.

 
Olen juuksurina tegutsenud teinud ligi 10 aastat.Peale maailmas ringi reisimist tundsin, et soovin õppida midagi, mida saan teha ükskõik kus maailma otsas.

Omandasin juuksuri hariduse Tallinna Tööstushariduskeskuses ja hetkel on õpingud pooleli meister - juuksuri erialal. Naudin tööd klientidega ja juuksuri töö puhul meeldib mulle kohene tulemus ja vahetu suhtlus erinevate inimestega.

Margit
Kindsiveer

 

Hetkel naudib emarõõme

Margit on juuksurina töötanud peaaegu seitse ja pool aastat, mille käigus on omandanud mitmekülgseid teadmisi ja oskusi, mida igapäevaselt oma töös ka kasutab. Juuksurina peab oluliseks vabadust olla loov ja omanäoline.

Tublidus ei tule tööta, osavus ei hooleta on Margiti igapäevane põhimõte, mis aitab tal oma tööd teha suurima hoole ja rõõmuga ning püüelda alati veelgi paremate tulemuste poole. Hinnates oma töös algusest-lõpuni koostööd kliendiga. Tulemusega rahulolev klient tuletab talle alati meelde, et teeb oma tööd jätkuvalt hästi.

 

Hetkel naudib emarõõme

llumaailm on mind alati paelunud. Olen tegutsenud valdkonnas 2015 aastast. Armastan oma tööd ja teen seda kirega. Pean tähtsaks enda ja kliendi rahulolu tulemusega. Mulle meeldib juuksuritöö mitmekülgsus ja naudin erinevaid väljakutseid.

Kõige rohkem põnevust pakuvad mulle värvid, eriti eritehnikad ja muud keerulisemad tööd. Kõige enam ma naudin enda töö juures kliendiga suhtlemist, töö protsessi ja muidugi lõpp tulemust. See on minu jaoks kui kingi lahti pakkimine. Vahest pakub see mulle rohkem põnevust kui kliendile. 

Minu silmis on väga oluline anda edasi enda kogemustest tekkinud teadmisi alustavatele juuksuritele, et anda neile hoogu ning aidata luua tugev platvorm. Seetõttu olen mitu aastat koolitanud praktikante, kellest tänaseks on sirgunud väga head juuksurid. See on ülim tunne! 

Lisaks juuksuritööle olen varasemalt tegelenud ka jumestamisega ja töötanud grimmerijana.